Private Server paylaşım Platforumu
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Pvp Serverler Hakkında Paylaşım Forumu, Private Server İp Adresleri, Private Server Kurulumları, Pvp Server Hileleri

AnasayfaLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

OYUN İÇİ HAKSIZLIK SEBEBİ İLE.

YazarMesaj
KiLLFoRYoU
Yeni Üye

Yeni Üye

Rep Gücü : 13
Başarı Sistemi : 1

OYUN İÇİ HAKSIZLIK SEBEBİ İLE. Empty
MesajKonu: OYUN İÇİ HAKSIZLIK SEBEBİ İLE.   OYUN İÇİ HAKSIZLIK SEBEBİ İLE. I_icon_minitimeÇarş. Tem. 29, 2009 12:59 am

Oyuncu adım: KiLLFoRYou

herkes beni bilir beni tanır. bir süredir yetkililere de şikayette bulundum ama gördüm ki hala gereken işlem yapılmamış. yapılır dedim 2 hafta bekledim ama yine kimseden ses çıkmadı. Belki abartısız 40 tane KSC yolladım kanıt olarak yine bu durum değişmedi.

Şunu anladım ki emek ile adalet ile oynayan oyuncu sayısı çok az. Ve adaletli bir oyun değil.

Amacım burada kimseyi karalamak ya da serveri karalamak değil. sadece benim düşüncem budur. Ahmet'im sağolsun beni abi olarak gördü çok yardımı dokundu manevî yönden. Buradan ona teşekkür ediyorum.

Bu günden itibaren oyunda yokum artık.

Sayın Admin sizden ricam Charımı üslubu ile Ban (block) atmanız. Oyunda başarılar dileğimle. iyi günler
(KiLLFoRYou) Warrior

OYUN İÇİ HAKSIZLIK SEBEBİ İLE.
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Oyun Kapandı mı ?