Private Server paylaşım Platforumu
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Pvp Serverler Hakkında Paylaşım Forumu, Private Server İp Adresleri, Private Server Kurulumları, Pvp Server Hileleri

AnasayfaLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

ComboBlocka Dupe Diyenler içeri !..

3 posters
YazarMesaj
k3r3m
Yeni Üye

Yeni Üye

Rep Gücü : 8
Başarı Sistemi : 1

ComboBlocka Dupe Diyenler içeri !.. Empty
MesajKonu: ComboBlocka Dupe Diyenler içeri !..   ComboBlocka Dupe Diyenler içeri !.. I_icon_minitimeCuma Tem. 24, 2009 12:29 pm

Lan Anlatamıorum Galiba Anlatamıom Yapıosunuz Dupe Size Kesen Oldumu Dupe Yaptı Diosunuz LAn Adamı Sinir Etmein Noob Musunz şa Evil or Very Mad siz nobsanız benim suçum yoq ve karusların TeamOfSallaS2 clanındaki herkezde Uzaktan Wurma War Buyrun eklein msn k3r3m2oo9@hotmail.com buraya koyulmuor ss

lol! ler lan bunlar :@
KiLLFoRYoU
Yeni Üye

Yeni Üye

Rep Gücü : 13

MesajKonu: Geri: ComboBlocka Dupe Diyenler içeri !..   ComboBlocka Dupe Diyenler içeri !.. I_icon_minitimeCuma Tem. 24, 2009 12:37 pm

1 Kedi ulaşamayacagı ciğere mundar dermiş.
2 Eger clanımda dediğin gibi bir tbl kullanan varsa seni ekledim. Bana yolla bende göreyim.
3 Bizim clanda bir kişide dupe yoktur. Buradan yetkililere söylüyorum eger şüphesi olan varsa clanımı incelemeye alır ve sonucu hem oyunda hem forumda yayınlar.
4. humanların alayı Duper. bir kişi adaletiyle oynamıyor. Gece-gündüz hep denk geliyor. Gerek Delosta Gerek Moradonda Gerekse Skill açtırma yerinin arkasında ya da moradonun en icraa köşelerinde. Buna Ne diyeceksiniz peki ?
5 Ws diye yanıp tutuşuyorsunuz humanlar olarak ama 50 np nize kıyamıyor hemen town a kaçıyorsunuz ya da Stealt basılmış bir asas ile geliyorsunuz ?

Boşuna Uğraşma Dostum. Ben Clanımdan Eminim. Kimsede Dupe Yok Kimsede Hile Yok.
Varsa da Bunu Hüseyin ya da Ahmet e bildirin incelesin bukadar basit işte.
ismet12
Yeni Üye

Yeni Üye

Rep Gücü : 1

MesajKonu: Geri: ComboBlocka Dupe Diyenler içeri !..   ComboBlocka Dupe Diyenler içeri !.. I_icon_minitimeCuma Tem. 24, 2009 12:47 pm

killer dostum clanımdakı herkes saqlamdır dıosn da baq sımdı qordum adam alttan yazıor alqolik item qösterecek eziq warmı ulan bune amq dupe yapıor işte kac kere ben qordum senn clandan adamları dupe yaparken ben BLue_Lark
KiLLFoRYoU
Yeni Üye

Yeni Üye

Rep Gücü : 13

MesajKonu: Geri: ComboBlocka Dupe Diyenler içeri !..   ComboBlocka Dupe Diyenler içeri !.. I_icon_minitimeCuma Tem. 24, 2009 12:48 pm

BANA İSİMLERİNİ TAM ATARMISIN BİR. HEPSİNİ TEMİZLEYEYİM CLANDAN.
k3r3m
Yeni Üye

Yeni Üye

Rep Gücü : 8

MesajKonu: Geri: ComboBlocka Dupe Diyenler içeri !..   ComboBlocka Dupe Diyenler içeri !.. I_icon_minitimeCuma Tem. 24, 2009 12:56 pm

lan 4 priest atıo db 2 asas war 7 warriror war napçam kaçmıcamda içinize qirip np mi wercem ? Evil or Very Mad

ComboBlocka Dupe Diyenler içeri !..
1 sayfadaki 1 sayfası